small 1

ODSZKODOWANIA

Bezpłatna konsultacja
po polsku

347-563-2605

15.09.22
Odszkodowanie za wypadek na budowie w Nowym Jorku
W Jodré Brenecki, LLP, zapewniamy silną i wykwalifikowaną reprezentację poszkodowanym pracownikom budowlanym w całym Nowym Jorku. więcej»

KONTAKT


Odszkodowania pracownicze

Workers' Compansation. Kiedy zostaniesz ranny lub chory podczas normalnego przebiegu zatrudnienia, możesz być uprawniony do otrzymania Workers’ Compensation. Większość pracodawców jest zobowiązana przez prawo stanowe do posiadania tego programu ubezpieczeniowego. Zapewnia on pracownikom świadczenia pokrywające koszty medyczne, utracone zarobki i wydatki na rehabilitację, gdy obrażenia odniesione w pracy uniemożliwiają im wykonywanie normalnych obowiązków zawodowych. Doświadczeni adwokaci w Jodré Brenecki, LLP pracują, aby pomóc pracownikom w Nowym Jorku uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie za obrażenia i choroby poniesione w pracy, pomagając w składaniu wniosków i odwołując się od odmów.

Jodré Brenecki, LLP pomaga pracownikom w całym Nowym Jorku w składaniu wniosków o Workers’ Compensation, aby mogli uzyskać potrzebne im świadczenia. 

Zadzwoń do nas pod numer 347-773-5306 lub skontaktuj się z nami online, aby umówić się na bezpłatną konsultację w naszym biurze. MÓWIMY PO POLSKU!

01
02
03
04