small 1

ODSZKODOWANIA

Bezpłatna konsultacja
po polsku

347-563-2605

15.09.22
Odszkodowanie za wypadek na budowie w Nowym Jorku
W Jodré Brenecki, LLP, zapewniamy silną i wykwalifikowaną reprezentację poszkodowanym pracownikom budowlanym w całym Nowym Jorku. więcej»

KONTAKT


O Nas

Adwokat Nicole Brenecki

jest rodowitą nowojorczanką, która po zakończeniu edukacji za granicą powróciła do wykonywania zawodu prawnika w miejscu urodzenia. Biegle posługuje się językiem angielskim, niemieckim i polskim. Jej globalne doświadczenia pozwala w pełni zrozumieć i docenić unikalne potrzeby swoich klientów z umiejętnością wyjaśniania zawiłości nowojorskiego prawa w wielu językach.

Adwokat Nicole Brenecki uzyskała tytuł Juris Doctorate na Brooklyn Law School w 2017 roku. Na Brooklyn Law. Otrzymała prestiżowe Brooklyn Law Students for the Public Interest Fellowship, a w 2018 roku współtworzyła organizację, która odegrała kluczową rolę w uchyleniu nowojorskiego prawa kabaretowego przez burmistrza Billa DeBlasio. Przed uzyskaniem tytułu Juris Doctorate, Adwokat Nicole Brenecki otrzymała tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz dyplom z prawa amerykańskiego w Center for American Law Studies na Uniwersytecie Warszawskim w 2013 roku.

Adwokat Nicole Brenecki posiada bogate doświadczenie w pracy zarówno dla powodów, jak i pozwanych, a także specjalizuje się w prawie urazów i szkód osobowych oraz prawie pracy i wynagrodzeń, w którym kieruje praktyką kancelarii.

Już w 2021 roku, w swoim drugim roku praktyki, Adwokat Nicole Brenecki została uznana za "Super Prawnika - Wschodzącą Gwiazdę", wyróżnienie przyznawane nie więcej niż 2,5% prawników w każdym stanie za jej doskonałość jako prawnika.

W 2022 roku została ponownie uhonorowana nagrodą "Super Lawyer - Rising Star", a następnie nagrodą "Top 10 under 40" dla nowojorskich adwokatów zajmujących się obrażeniami ciała (personal injury), a także nagrodą Lawyers of Distinction.

Adwokat Nicole Brenecki jest dopuszczona do wykonywania zawodu w stanie Nowy Jork, jak również przed sądami okręgowymi USA dla wschodniego i południowego okręgu Nowego Jorku.

Jej hobby poza pracą to eksperymentalna muzyka elektroniczna, którą dystrybuuje za pośrednictwem swojej niezależnej wytwórni płytowej, New York Trax.


Adwokat Jordan Jodré

jest współzałożycielem kancelarii Jodré Brenecki, której celem jest zapewnienie spersonalizowanej reprezentacji prawnej osobom, które poniosły szkodę w wyniku zaniedbania i złej woli innych osób lub podmiotów w związku z wypadkami na budowie, wadliwymi produktami, odpowiedzialnością za lokal, prawem pracy i zatrudnieniem, wypadkami samochodowymi i masowymi deliktami.

Pan Jodré przebył stosunkowo niekonwencjonalną drogę do zostania adwokatem. Jako student uczęszczał do New York University's Tisch School of the Arts i otrzymał licencjat z filmu i telewizji summa cum laude. Po ukończeniu studiów pracował w różnych funkcjach dla wielu firm rozrywkowych, a następnie kontynuował edukację prawną w Hofstra University's Maurice A. Deane School of Law.

W 2010 roku otrzymał tytuł Juris Doctorate, a przed otwarciem kancelarii Jodré Brenecki, LLP pracował w firmach specjalizujących się w sprawach zarówno powodowych, jak i pozwanych, w tym w sprawach dotyczących narażenia na działanie substancji toksycznych w wyniku zawalenia się World Trade Center. To doświadczenie pozwoliło mu zrozumieć różne cele i mentalność różnych stron w procesie sądowym, aby uzyskać jak najlepsze wyniki dla swoich klientów.

W wyniku swojej pracy został nazwany "Super Lawyer - Rising Star", wyróżnieniem przyznawanym nie więcej niż 2,5% prawników w każdym stanie, przez dziewięć kolejnych lat od 2013 do 2021 roku. Jest dopuszczony do wykonywania zawodu w stanach Nowy Jork i New Jersey, jak również przed Sądami Okręgowymi Stanów Zjednoczonych dla Południowego Dystryktu Nowego Jorku, Wschodniego Dystryktu Nowego Jorku oraz Dystryktu New Jersey.


Jodré Brenecki, LLP znajduje się w Queens, New York i obsługuje klientów w i wokół Ridgewood, Middle Village, Woodhaven, Maspeth, Rego Park, Ozone Park, Elmhurst, Forest Hills, Richmond Hill, Kew Gardens, Sunnyside, Woodside, Jackson Heights, South Richmond Hill, Corona, Jamaica, Howard Beach, Long Island City, South Ozone Park, East Elmhurst, Bronx County, Kings County, Nassau County, New York County i Queens County.

01
02
03
04